ďťż

Praca w domu - rejestracja na badania profilaktyczne

sratatatajka portal

Firma z branży ochrony zdrowia poszukuje do pracy kobiety dysponujące czasem w godzinach 8-10 i/lub 16-20. Praca polega na telefonicznej rejestracji pacjentek na badania mammograficzne.

Wymagania:
- dobra organizacja czasu pracy w domu
- dostępność - minimum 20 godzin tygodniowo
- komunikatywność
- zaangażowanie, pracowitość, sumienność
- posiadanie komputera, stałego łącza internetowego oraz słuchawek z mikrofonem
- dobra obsługa komputera

Obowiązki
- telefoniczne umawianie pacjentów na badania profilaktyczne do ośrodków zdrowia

Oferujemy
- ciekawą pracę w oparciu o umowę zlecenie
- motywacyjny system wynagrodzeń
- elastyczne godziny pracy

Osoby zainteresowane proszę o wysłanie CV na adres praca@adspectus.pl
  • zanotowane.pl
  • doc.pisz.pl
  • pdf.pisz.pl
  • aniusiaczek.opx.pl
  • Copyright (c) 2009 sratatatajka portal | Powered by Wordpress. Fresh News Theme by WooThemes - Premium Wordpress Themes.